Wznawiamy treningi na Koncertowej i Gocławiu

Wznawiamy treningi na Koncertowej i Gocławiu

Po ponad dwóch miesiącach przerwy od treningów stacjonarnych, pojawiło się zielone światło w tunelu i otrzymaliśmy zgodę na wznowienie zajęć w dwóch lokalizacjach: Ursynów ul. Koncertowa oraz na Gocławiu.

Jednak, aby było bezpiecznie zajęcia będą się odbywały na nowych zasadach. Grupy treningowe nie będą liczyły więcej niż 12 osób, wprowadzone zostały przerwy między treningami min. 15 minut na przewietrzenie sali, przetarcie maty i zdezynfekowanie sprzętu.

Dzieci na trening powinny przychodzić przebrane, rodzic nie może wejść na teren szkoły. Te tylko kilka z zasad, które musieliśmy wprowadzić.

Zajęcia na Koncertowej i Umińskiego zostają wznowione 25 maja. Niestety na chwilę obecną nie mamy konkretnych informacji z pozostałych lokalizacji, jeśli tylko pojawi się taka możliwość, będziemy Państwa informować.

20 maja wysłaliśmy do uczestników treningów z dwóch wspomnianych lokalizacji maila z prośbą o przesłanie deklaracji uczestnictwa i na tej podstawie ułożyliśmy nowy harmonogram. Jeśli ktoś z Państwa takiego maila nie otrzymał, prosimy o sprawdzenie folderu spam i kontakt mailowy z klubem.

Na naszym klubowym kanale na YouTube dostępne są trzy playlisty:

Polecamy się do wspólnego trenowania 🙂