AktualnościSlider

Organizacja zajęć w czerwcu 2024 oraz informacje na koniec sezonu

Drodzy klubowicze,

w czerwcu zajęcia zgodnie z harmonogramem prowadzimy do 22 czerwca.

W dniach 24, 25 i 26 czerwca będą się odbywać zajęcia w grupach łączonych dla wszystkich chętnych.

Lokalizacje zajęć (MAPKI NA DOLE STRONY):

SP303, ul. Koncertowa 4 (budynek Poradni)
SP312, ul. Umińskiego 12, sala JUDO nr 74 na pierwszym piętrze
SP358, ul. Ledóchowskiej 10, sala judo na pierwszym piętrze

Harmonogram zajęć:

16:30-17:10 4-6 lat
17:15-18:15 7-9 lat
18:15-19:15 pow. 10

Każdy członek klubu może korzystać z zajęć każdego dnia (poniedziałek, wtorek i środa), bez względu na to w jakie dni na co dzień uczęszczał na zajęcia, lokalizację również można wybrać dobrowolnie.

Przypominamy, że miesiące wakacyjne są nieskładkowe. Składki wrzesień – czerwiec są w stałej wysokości. Prosimy zalogować się do systemu sportsmanago i sprawdzić ewentualne zaległości (w tym doliczone kary za nieterminowe wpłaty) oraz nadpłaty, które można odliczyć od czerwcowej składki.


Wszystkie osoby, które są członkami klubu będą brane pod uwagę przy tworzeniu grup na nowy sezon. Nowe harmonogramy pojawią się pod koniec sierpnia/na początku września, wszystko zależy od tego kiedy szkoły potwierdzą nam dostępność sal.
Osoby, które nie planują kontynuować zajęć w nowym sezonie muszą złożyć rezygnacje (samo zaprzestanie przychodzenia nie jest równoznaczne z rezygnacją z członkostwa).

  • rezygnacja z członkostwa w klubie musi mieć formę pisemną. Rezygnację należy złożyć na 10 dni przed końcem miesiąca, aby rezygnacja obowiązywała od następnego miesiąca (czyli aby zrezygnować od września, rezygnacja musi wpłynąć do klubu najpóźniej do 20 sierpnia, a też im wcześniej zostanie złożona tym lepiej, wtedy uczestnik nie będzie brany pod uwagę przy tworzeniu grup na nowy sezon)
  • samo zaprzestanie przychodzenia na treningi nie jest równoznaczne z rezygnacją z członkostwa, obowiązek opłacania składek mija w momencie złożenia rezygnacji
  • aby rezygnacja została przyjęta muszą być uregulowane wszystkie zobowiązania wobec klubu, w tym płatności.

MAPKI:

SP 303, ul. Koncertowa 4

SP312, ul. Umińskiego 12

SP358, ul. Ledóchowskiej 10

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy z klubem.